Ana Sayfaya Git

Sipariş Asistan

Sucumatik Programı

Teknik Servis Programı

Süpermarket Telefonla Sipariş Programı

Radyo Dinleme Programı

Ücretsiz radyo İstek Paneli
HAFTALIK FALINIZ
KOÇ

Her şeyden ümidi kesmiş gibi görünüyorsun; bu sana hiç yakışmıyor. SAnki bu şekilde davranarak bana olan borcunu kapatacagınımı sanıyorsun yanılıyorsun. Kendini topla ve duyularını dört aç. Karamsarlığın etrafında dönen hoş sürprizleri yakalamanı engelliyor. Aslında varya bu hafta senle hiç muhattab olmamam lazım ama neyse İkili ilişkilerinde ise biraz daha özverili ve hoşgörülü olmanı öneririm. Unutma dünya üzerindeki tek otorite sen değilsin. O bir türlü kırılmayan inadını da biraz yumuşatsan iyi olur. Sif geçen hafta yazdığım senin hakkındakı yazımdan dolayı ise kırarım o boynuzlarını bilesin öyle bakma bana Göreceksin hayat böyle daha kolay olacak.


BOĞA

Geçtiğimiz hafta epey sıkıldın ama sonunda bitti; gözün aydın. Şimdi, hem kendini hem de hasar gören boynuzlarına yani ilişkilerini toparlayacağın verimli bir döneme giriyorsun. Artık bizde bundan nasibimizi alırız. Bana olan son taksidinide ödersen, kendini daha mutlu ve sağlıklı hissetmeye başlayacaksın. Aynı zamanda yaratıcılığının da yükselişe geçtiği bir süreç başlıyor. Boynuzlarını cilala Çevrene yaydığın pozitif enerji emin ol sana çok faydalı bir şekilde geri dönecek. Bu, yeni bir aşk bile olabilir. ( yada boynuz )


İKİZLER

Kılı kırk yarıp günlerce düşündükten sonra yapmayı planladığın işe tam başlayacakken bir anda vazgeçmekten yorulmadın mı? Bu kararsızlığından dolayı sana kızmamak gerek aslında. Çok mükemmeliyetçi bir yapın var. Hatayı asla kabullenmek istemiyorsun. Ama unutma ki her şey dört dörtlük olamaz. Hataları biraz da görmezden gelmelisin. Hayatındaki monotonluktan da şikayetçi olmamalısın. Bunu yaratan biraz da sensin. Noto mermer noto kafa aş biraz ya alla alla...


YENGEC

Yaşadığın ani değişiklikler kafanı epey karıştırmış. Bi insan bu kadar değişemez kime özenirsiniz bilmemki boşa yazıyoz sanki burda kaideye alan yok bizi alıştığın şeylerin değiştiğini görmek her ne kadar seni üzse de zannettiğin kadar felaket bir durum olmadığını görmen gerek. Duygusallığı bırakıp kendini hayatın akışına kaptırman yapabileceğin en iyi şey bence. Gerci sen daha karşıdan karşıya gecmekte bile zorluklar yaşıyosun ama sen genede yeşilin yanmasını bekle Uzun bir yalnızlık döneminden sonra alacağın bir teklif seni oldukça sevindirecek. Hemen holey olma Ancak bu sevince kapılıp yanlış kararlar almamalısın. Ondan sonra vay böyle dedin böyle çıktı diye gelme bana...


ASLAN

Uzun zamandır hayata geçirmeyi düşündüğün planların varmış. Olm sen yaramaz adamsın oysaki ne yere bakan yürek yakanmışsın sen biz burda neyin mücadelesini verelim sen orda kendi başında planlar yap oldumu şimdi sen duu sorarım ben sana Bunun için birkaç kişi ile işbirliği içine girebilirsin. Ama kimlerle gire bilirsin nah söylerim sana geldimmi kucaga.. Fakat ortak çalışmalarda beraber çalıştığın insanları zaman zaman kırıyorsun. Zaten seninle ortak bir işe girende kabahat Biraz dikkatli ol! Unutma ki kimse senin kaprislerine katlanmak zorunda değil. Mükemmeli aramak artık sana bir fayda sağlamıyorsa taktik değiştirmenin tam sırası. Bu yeni taktik sana şans getirecek, emin ol. Banka hesabımı biliyon sen yatır ben taktikleri yollarım sana bir ara.


BAŞAK
Etrafında sağlam karakterin ve kararlılığınla tanınmış olmana rağmen kendi içinde aşamadığın problemlerin var. Burdan öyle gözükuyor.. Bunları belli etmemeye çalışırken de kendini hırpalıyorsun. Yakın bir dostuna içini dökmeye ne dersin? Oldukça rahatlayacağını göreceksin. Yaşayacağın birçok tecrübe var ve sen sırf karşı tarafa güvensizliğinden tüm fırsatları tepiyorsun. Körü körüne inanma ama bu kadar da güvensiz olma; rahatla biraz.

Aş kendini artık buda ek tarifeye giriyor bilesin..


TERAZİ
Önünde birçok fırsat var. Okulda, aşkta, arkadaşlık ilişkilerinde ve maddi konularda şansın açık görünüyor. Bunları fark etmek ve iyi değerlendirmekse tamamen senin elinde. Çevrene karşı çok mesafelisin. Bunun sebebi birşeylere olan kızgınlığın olabilir. Fakat eğer kızgınlığını, bunları yaratan kişilere açmazsan olaylar kolay kolay tatlıya bağlanamaz.

İletişimini güçlendirmeyi denemelisin. Benden söylemesi...


AKREP

Hafif haylazlık dönemine girmiş gibisin. Dersler orada öylece çalışılmayı beklerken aklının dışarıda olması durumu seni daha da zor bir duruma sokabilir. Çeşitli hayallerin var; hedeflerine ulaşmak için bunca sabırsızlanırken bu boşlama niye? Şu ara gerek maddi gerek manevi çeşitli sorunlar yaşıyor olabilirsin. Ama bu hiçbir şeyin düzelmeyeceğini göstermez. Sen yine eski enerjini kazanmaya bak. Önün çok açık. Az kapan..


YAY

Bir süredir bedenen pek sağlam değildin. Anlıyorum seni yeni evlisin ama bu kadarda yüknenilmezki kardeşim hora de kendine soluklan az ne o insan oldugunumu unuttun hadı unuttuğunu ele alalım mart ayındada değiliz. Topla kendını adamı hasta etme paralamım seni hö bir cümlemde paramı geçti. Hazır hatırlamışken düğün yapacam diye elden para almıştın benden hala gelecek cicim ayların geçsin sorarım ben sana... aniden gelecek bir habere canın sıkılabilir. Kafanı fazla takmamanı öneririm. euehuhuheu


OĞLAK

Üst üste yaşadığın mutluluklar adeta başını döndürmüş. Bu sarhoşlukla yapman gerekenleri boşlamış gibisin. Vakit kaybetmeden kendini toplamalısın. Aksi halde yaşadığın mutluluk sana can sıkıntısı olarak geri dönebilir. İlişkilerindeki tutarsızlıklarının sen de farkındasın ama şu anda elinden bir şey gelmiyor. Üzülme, geçici bir dönemdesin ve kısa sürede problemlerini atlatacaksın. ( Orhan olm istediğin gibi yazdım bak hele bir 2 katı ödeme önümüzdeki hafta madara ederim seni burda bilesin...)


KOVA

Bir süredir farkında değilsin ama etrafında hayranlık uyandırıyorsun.Sen önceden böyle değildin güzelleşmissin bu ay ödeme yapma sen bendensin.. Hiç tanımadığın kişilerle tanışıp samimiyet kuracaksın. Aslında bunun sen de farkındasın. Alışverişlerinde daha hesaplı olmanı tavsiye ederim. Unutma hovardalığın sonu yok!


BALIK

Seni umduğundan fazla sevindirecek fırsatların eşiğindesin. İşin hoş kısmı bunları değerlendirirken hiç yorulmayacaksın. Kılçıklarla vakit kaybetme direk yut.. Bunun için yapman gereken tek şey kararlılığı elden bırakmamak. Yakın çevrende oldukça kıskanılıyorsun ve bunun sen de farkındasın. Hemen havalara girme derim.. Vaktinden önce konuşulan konular yanlış anlaşılabilir ve üzülen yine sen olursun. Her şeyin bir zamanı var. Kendini fazla sıkma. Benide fazla üzme yatır şu aydatı...Herzaman müesseseseden olmaz...


Fallarımız hakkındaki düşüncelerinizi webmaster@lazland.comemail adresine gönderebilirsiniz.