Ana Sayfaya Git

Sipariş Asistan

Sucumatik Programı

Teknik Servis Programı

Süpermarket Telefonla Sipariş Programı

Radyo Dinleme Programı

Ücretsiz radyo İstek Paneli

Laz Magazin

'İNANAMIYORUM ARKADAN 20'LİK, ÖNDEN MÜZELİK' ! ! ! [ 05.10.2007]
Bodrum’da tatil yapan manken Esra Eron, Lazmagazin ekibimizin kendisiyle yaptığı ropörtajda Bodrum’un çapkın kadınlarını anlattı. Çapkınlık konusunda kadınları erkeklerden daha tehlikeli bulan Esra, “2 aydır Bodrum’dayım ve özellikle 40 yaş üstü kadınların yaşadığı hayata inanmakta güçlük çekiyorum. Tabir-i caizse hepsi arkadan 20’lik, önden müzelik. Suratları silme estetik, hepsi aynı kek kalıbında pişmiş ve vitrine konmuş gibi. Daha da vahim olanı çoğu evli. Ama bu durum kocalarının umrunda değil. Kocasıyla sevgilisi aynı masada eğlenebilen kadınlar var etrafımızda” dedi.
BEYAZ HOCA YİNE BEL ALTI VURDU, EN ÖNEMLİ YERLERİ ÖRTÜĞÜ İÇİN EN KUTSAL ÖRTÜ BAKIN NEYMİŞ ! ! ! [ 05.10.2007]
Sivri yorumlarıyla tanınan Zekeriya Beyaz, bu kez türban ile ilgili açıklamalar yaptı.

Sivri yorumlarıyla tanınan İlahiyatçı Zekeriya Beyaz, katıldığı "Orada neler oluyor" programında yine ilginç açıklamalar yaptı. Türban konusunda yapılan tartışmalara değinen Beyaz " O ya da bu bez parçası hiçbirinin kutsallığı yoktur. Onu da takar bunu da giyinir, öbürünü de sarar başına. Allah’a aittir niyet kimse bilemez. Dolayısıyla insanları böyle kıskaca alıp kıstırmanın bir manası yoktur. Ne türbanın kutsallığı vardır, ne pantolonun ne de donun …Eğer bir şeyi örtüyorsa en kutsal şey dondur o zaman! Bezde kutsallık arıyorsanız bir şeyi örttüğü için, en önemli yerleri örtüyor dolayısıyla en kutsal olan kilottur" dedi.

'BEN KABE'DEMİYİM, TABİİ Kİ GÖĞÜS DEKOLTEM OLABİLİR SON DERECE DOĞAL' ! ! ! DEDİ. KİM Mİ?... BİR TIK ÖTEDE.. [ 05.10.2007]
Tabi ki dekoltem olacak Dedi. Olsun tabi ki efendim..

Bülent Ersoy, magazin programlarında bu konunun işlenmesine de tepki göstererek,''Birilerinin şu şöyledir, böyledir demesine ihtiyaç yok. Sayın hocamız birinci ağız olduğu halde her şeye rağmen yine insanlar o sevgisiz art niyetleriyle program yapıyorlar. Magazin programlarında buna yer veriyorlar. Ben Kâbe’demiyim yoksa bir şov esnasında mıyım? Tabii ki göğüs dekoltem olabilir son derece doğal. Allah’a havale ediyorum. Allah onları ıslah etsin.''dedi.

'ORADA KENDİMİ BEĞENMEDİM, BEN ŞİMDİ DAHA İYİ FAHİŞE OLURUM' ! ! ! [ 05.10.2007]
Yeliz Yeşilmen 4 yıl önce oynadığı hayat kadını rolünü beğenmedi...

''Cumhurbaşkanı Öteki Türkiye'' adlı filmde bir hayat kadınını canlandıran Yeliz Yeşilmen, iyi oyunculuk çıkarmadığını düşünüyor. Filmin dört sene önce çekildiğini söyleyen Yeşilmen, ''Şimdi o rolü tekrar verseler çok daha iyi oynardım'' dedi. Filmin yönetmeni ve başrol oyuncusu Zeki Alasya''dan çekimlerde büyük destek gördüğünü belirten Yeşilmen, ''En büyük idealim ödül kazanacağım bir filmde oynamak ve bu filmde tüm yeteneklerimi sergilemek '' diyor.


TALEP OLDUKÇA BEN VARIM DİYEN TESCİLLİ GÜZELİMİZ KİM... [ 05.10.2007]
Zeynep Yılmaz, müzik dünyasında aradığını bulamayınca gerçek mesleğine dönüş yaptı.

2003 Türkiye Güzeli seçilmesiyle birlikte işleri açılan, modellikle yetinmeyip çok geçmeden "Karalama" adında bir de albüm çıkaran Zeynep Yılmaz, müzik dünyasında aradığını bulamayınca gerçek mesleğine dönüş yaptı. Yılmaz, geçtiğimiz günlerde Yılmaz Saltanat Tekstil''in 2007-2008 sonbahar-kış kreasyonunun tanıtımı için objektif karşısındaydı... Çekimlerde İlknur Soydaş ile birlikte görev alan manken, "Bu işi seviyorum, talep gördüğüm sürece de modelliğe devam edeceğim. Ama müzikten de umudumu kesmedim. Bu alanda çalışmalarım sürecek" dedi.

LEZBİYEN Mİ? DEĞİL Mİ? ÜNLÜ MANKEN CEVAPLADI... [ 05.10.2007]
Atv''de ekrana gelecek olan ''Kara Güneş'' dizisinde bir gazeteciyi canlandıran Şenay Akay, hakkında çıkan ''lezbiyen'' iddilarıyla ilgili konuştu. Şenay, şunları söyledi: Özel hayatım hiç kimseyi ilgilendirmez. Böyle bir şey varsa kime ne? Benim için hakkımda ne kadar konuşulursa o kadar iyi. Hatta benden bahsetmeleri için üzerine para veririm.

ONA DEĞER VERDİM... O BENİ PROMOSYON OLARAK GÖRDÜ DEDİ.. KİM Mİ... [ 05.10.2007]
Tatlıses''e İlan-ı aşk eden Aysun Baceoğlu''ndan ilginç açıklamalar...

Baçeoğlu, İbrahim Tatlıses ilişki yaşayıp yaşamadığı sorulduğunda, "İbrahim Bey’le hiçbir ilişkim olmadı. O arada albümü çıkmıştı. Ben gerçekten ona çok değer verdim ama o beni promosyon olarak gördü" dedi. Baceoğlu, Derya Tuna’dan tepki görüp görmediğiyle ilgili soruyu da şöyle yanıtladı: "Çok ilginç bir şey yaşadım. Bir ay önce biz evde yokken Derya Tuna bizim eve gelmiş. Evimizdeki kadına, ’Emlakçı bu evin satılık olduğunu söyledi. İçeri girip bakmak istiyorum’ demiş. Neyseki kadın izin vermemiş."

CANLI YAYINDA GÖĞÜS KONTUROLÜ... [ 05.10.2007]
Popstar Alaturka yarışmasında jüri koltuğunda oturan Bülent Ersoy işi abarttı. Programda jüri üyesi Armağan Çağlayan, Özlem adlı yarışmacının göğüslerinin çok kötü göründüğünü söyledi. Çağlayan’dan sonra olaya el koyan Ersoy, “Gel bakalım buraya” diyerek yanına çağırdığı yarışmacının göğüslerini kontrol etti. Diva ‘kalite kontrolün ardından’ şu yorumu yaptı: Gayet iyi duruyor. Bazılarının kötü olur ama bununkiler güzel. Niye dekolte giymiyorsun ki?...
ÜNLÜLERİN UNUTMAK İSTEDİKLERİ ANLAR [ 05.10.2007]
lAZMAGAZİN EKİBİ OLARAK ÜNLÜLERLE KONUŞTUK. iŞTE ÜNLÜLERİMİZ UNUTMAK İSTEDİKLERİ ANLAR..

Seray Sever - Oyuncu

"Geçtiğimiz yıl yaptığım albüm çok konuşuldu ve eleştirildi. Bu dönemde ne kadar güçlü durmaya çalışsam da çok yıprandım. Bilinçli yıpratma politikalarıyla da kötü bir duruma düşürüldüm. Türkiye''deki insanların hafızasından o albümü ve o dönem düştüğüm kötü durumları çıkarmak isterdim."

Oyuncu "Altıma yaptığım anı"

Alp Kırşan

"Anneannemin ölümünü duyduğum anda yaşadığım acıyı unutmak isterdim. Tercihimi, ilkokul ikinci sınıfta müsamerede yaşadıklarım için de kullanabilirdim. Okul müsameresinde bir kızla vals yaparken altıma yapmıştım. Çok utandığımı hatırlıyorum. Birkaç gün okula gidememiştim utancımdan."

"O maçın skorunu"

Mehmet Aslan - Oyuncu

"Futbolda 2002-2003 sezonu, on birinci ayın 6''sı. Bu tarihi gerçekten hafızamdan silmek isterdim. Galatasaray''ın, Fenerbahçe''ye 6-0 yenildiği o maçtan sonra çok üzüldüm. Her koyu Galatasaraylı gibi o kara günü ve o günün tüm izlerini unutmayı arzu ederdim."

"O gazetecinin hakaretlerini..."

Tan Sağtürk - Balet

"Birkaç ay önce ameliyat olmak için Amerika''ya gittiğimde köpeğim bir arabanın altında kalıp ölmüştü. Bu üzüntüyü yaşarken bir gazetecinin, köpeğin ölümüne benim neden olduğumu anlatan ve hakarete varan ithamlarıyla karşı karşıya kaldım. Köpeğimin üzüntüsünü silmek istediğim gibi, mahkemeye verdiğim gazetecinin o yazdıklarını da tamamıyla unutmak isterdim."

"Hamilelikte yaşadıklarımı"

Emel Acar - Modacı

"Kızıma da oğluma da hamile olduğum dönem oldukça kötü geçti. Bazı hassas bünyelerde, hamilelikteki bulantılar çok ciddi yaşanıyormuş. En ufak bir kokuda midem ağzıma geliyordu. Oğluma hamileyken altı ay kokuyor diye evde yemek pişirilmedi. Bulantılar yüzünden ölmek istemiştim."

"Trafik kazasını..."

Işın Karaca - Şarkıcı

"7-8 ay önce bir trafik kazası geçirdim. Boyun kemiğimde zedelenme olduğu için uzun süre boyunlukla gezmek zorunda kaldım. Gerçekten zor bir dönemdi. Uzunca bir süre arabaya binemedim. Şimdi de arabaya binerken tedirgin oluyorum. O kazayla ilgili hafızamda hiçbir şeyin kalmamasını ve arabayla seyahat ederken duyduğum tedirginliği unutmak isterdim."

"Bohem tatilimi"

Gürgen Öz - Oyuncu

"Birkaç yıl önce, arkadaşlarla Bodrum''da tatil yapmak istedik. Paramız olduğu halde otostop yaparak çıktık yola. Kendimizi çok fazla dağıttığımız, çok fazla para harcadığımız bir tatildi. Dönüşte 20 saatte İstanbul''a gelen ucuz bir otobüse binmek zorunda kaldık. O bohem tatilimin anılarını silmek isterdim."

"Ölüm acısını"

Asuman Dabak - Oyuncu

"Yapı gereği farkındalıkları olan bir insanım. Bu yüzden herhalde benim yapımdaki insanlara bu hap oldukça faydalı olur. 2000''de annemi kaybettim, o dönemde yaşadığım ıstırabı unutmak isterdim. Ölümün önüne geçilmiyor, onu unutamasam da onun cenazesindeki derin üzüntüyü hafızamdan silmeyi isterdim."

"Yediğim dayakları"

Mirkelam - Şarkıcı

"İnsanın yaşadığı sürece, bir sürü kötü olayı unutmak istediği aşikar. Mesela bir hap veya iksir, aşkın hayal kırıklıklarını silseydi güzel olurdu. Yenilen dost kazıkları için de faydalı olabilir. Yalnız en çok askerde yediğim dayakları unutmak isterdim, çünkü insanın gururunu zedeleyen bir durum."

FLAŞ... FLAŞ... FLAŞ... ÜNLÜ GÜZELİN TUVALETTE SEVİŞME GÖRÜNTÜLERİ BİR TIK ÖTEDE [ 05.10.2007]
''Tuvalette sevişme'' skandalının görgü tanığı Berna Arıcı''dan ilginç ayrıntılar..

İşte Berna Arıcı''nın mahkemede anlatacağı ayrıntılar:Kız arkadaşlarımla çorbacıya gitmiştik. Helin çok kötü sarhoştu.

Sallana sallana tuvalete gitti. Sonra arkadaşlarımdan bir tanesi tuvalete gitti, sonra da diğeri.

Bekledim, bekledim gelmedi. Daha sonra ben de gittim. Tuvaletten sesler geliyordu. Kapıyı çaldık, yardıma ihtiyacı olabilir diye düşünerek. Ama garip sesler geliyordu. Helin''in sesi erkeğin sesini bastırıyordu.

Helin''e kapıda basın olduğunu söyledik, yardımcı olalım dedik. Yok, iyiyim dedi. Kapıda kilitli olduğu için beklemek zorunda kaldık.

Toplam 1 saat bekledik. Daha fazla bekleyemeyince tuvaletin altından eğilip baktık. Sadece ayakları gördüm ama çok garip sesler geliyordu.''Yan kabine girip, diğer tuvalete bakmadın mı sorusu üzerine Berna Arıcı, ''daha fazla konuşmak istemiyorum, mahkemede anlatacağım her şeyi'' .

AŞKTA SINIR TANIMAYAN ÜNLÜ KİM... BİR TIK ÖTEDE... [ 05.10.2007]
Önceki gün gerçekleştirilen bir tanıtıma katılan Pınar Altuğ, sevgilisi Yağmur Atacan''la olan birlikteliğiyle ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Geçtiğimiz günlerde sevgilisinin, ''Pınar''ın sırtını çok beğeniyorum'' açıklamasıyla gündeme gelen Altuğ, bu kez ''Yağmur ile iş dışında hiçbir kuralımız yok. Aşk sınır içine konulamaz ve orada yaşayamaz. Bizim aşkımızda kurallar yok'' dedi. Altuğ, sevgilisinin giyim tarzına müdahale etmediğini de belirtti.

Yaðmur, 42 bin euroluk cipi çarptı
Yaðmur Atacan, sevgilisi Pınar Altuğ''un 42 bin euro vererek satın aldığı 2006 model Jeep Compass marka aracı duvara çarptı. Atacan, kazadan yara almadan kurtulurken cipin sağ kapısında hasar meydana geldi.

DENİZ AKKAYA "150 BİN DOLARA YATAĞA GİRERİM..." DEDİ. NE ZAMAN MI? [ 05.10.2007]
''Binbir Gece'' isimli dizide bebeginin saglik giderlerini karsilamak için patronu Halit Ergenç''le yatmak zorunda kalan Bengüzar Korel''in hikayesi, sanat dünyasýnda geniş yer buldu. Deniz Akkaya da konuyla ilgili fikir beyan etti. Akkaya, ''150 bin dolar karsiliginda eger çocugum içinse patronumla yatardim. Kadinin orada oglunu yasatması gerekiyor'' dedi.
MANKEN BUKET SAYGI NEDEN VE NİYE SOYUNDU... [ 10.08.2007]
Manken Buket Saygı işletmeciliğe soyundu!..

Şişli’deki Elite Residance’daki Elite Restoran’ın işletmeciliğini alan Buket Saygı, ünlülerin katılacağı bir açılışla restoranının kapılarını açacak.

SKANDAL POPÇUNUN ÇIRILÇIPLAK HAVUZ SEFASI... [ 10.08.2007]
Britney Spears ile birlikte samimi görüntüler veren Encinias Hollywood’un en çok konuşulan ismi oldu.

Rehabilitasyon merkezinden çıktığından beri skandallarıyla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Britney Spears bu kez klip çekiminde birlikte rol aldığı öğrenci gençle havuzda eğlenirken çekilmiş fotoğraflarıyla gündeme geldi.

Spears’in çekimlerden sonra kendisini kaldığı oteldeki odasına davet ettiğini belirten genç oyuncu sözlerine şöyle devam etti: ‘Odasına girdiğimde Britney’i yarı çıplak bir şekilde yatağında uzanırken buldum. Beni baştan çıkarmaya çalıştı’.

18'LİK VÜCUDUM VAR... [ 10.08.2007]

Kuşadası’nda katıldığı plaj partisinde büyük ilgi gören Demet Akalın, vücudunun 18 yaşında olduğunu söyledi. Kadınlar Denizi’ndeki Miracle Beach Club’da sahne alan Demet, “Plaj kıyafetiyle sahneye çıkmak isterdim. Fakat akşam gelenler buradakiler kadar masum olmuyor. Bu yüzden bu kıyafetleri sadece gündüz giyiyorum” diye konuştu.


Sayfalar : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]


Duydugunuz fiskosları
lazmagazin@lazland.com
adresine yazın, haberini yapalım.

 


Bu haberler Acar Muhabir Acur tarafından ehemmiyet ve ciddiyetle sallanmaktadır.

Gelişmelerle hergün sizlerle olacağız.