Ana Sayfaya Git

Sipariş Asistan

Sucumatik Programı

Teknik Servis Programı

Süpermarket Telefonla Sipariş Programı

Radyo Dinleme Programı

Ücretsiz radyo İstek Paneli

Laz Magazin

TÜRK ERKEĞİ DOĞAL GÖĞÜS SEVER ... [ 11.08.2006]
Yaptığımız mini araştırma, Türk erkeklerinin de doğallıktan yana olduğunu gösterdi.

Erkekler, “Artık bir kadına baktığımız zaman göğüsleri gerçek mi, değil mi diye düşünüyoruz” diyerek büyüklüğün aslında çok da önemli olmadığını vurguluyor.

GÜL’ÜN DEKOLTESİ BİR NUMARA!
TÜRK erkekleri arasında, küçük göğüsler ilk tercih sebebi değil ama bazı durumlarda da ‘benim’ diyen iri göğüslere göre küçük göğüsler çekicilik konusunda öne çıkıyor. Türk erkelerine göre en çekici dekolteye sahip ünlüler ise; Angelina Jolie, Scarlett Johansson, Gisele Bündchen, Tyra Banks, Jennifer Lopez, Deniz Akkaya ve Aysu Baceoğlu. Ama en büyük beğeniyi unutulmaz göğüs dekolteleriyle Gül Gölge görüyor!

BAKIN ÜNLÜLERE SORDUK KİM NE DEDİ:))

Kerem Alışık
“İnce-uzun kadın tipini severim. Ama aynı zamanda mahzun ve de masum bir görüntüsünün olması lazım. Aslında göğüslerinin boyutları beni çok ilgilendirmiyor.”

MANSUR FORUTAN
“BENİM tercihim iki uçta. Ya çok küçük göğüslü olacak ya da çok büyük göğüslü. Deniz Akkaya ve Scarlett Johansson’ın dekoltelerini beğenirim.”

BEHZAT UYGUR
“TÜRK kadın tipini her zaman beğenirim. Dekoltesini en beğendiğim kişi ise Aysel Gürel! Herkesin aynı göründüğü bir dönemde bence o şahane.”

TAN SAĞTÜRK
“İnce belli olacak ama göğüsleri iri olmalı. Çok mu fazla şey istedim? Türkiye’de ise giydiği dekolte kıyafeti çok iyi taşıyan isimlerin başında Özlem Önal geliyor.”

SERDAR TURGUT
“KEIRA Knightley ve Pamela Anderson bana çekici gelmiyor. Çünkü ben esmer severim. Ayrıca göğüs adamı da değilimdir, daha çok bacaklar ilgimi çeker. Bacağı güzel olan herhangi bir kadını beğenirim. Örnek olarak da Eda Taşpınar’ı verebilirim.”

MURAT CEVAHİR
“BEN balık etli kadınlardan hoşlanırım, kız arkadaşım da bu vücut yapısına sahip. Türkiye’de ise göğüs dekoltesi anlamında Gül Gölge’yi beğeniyor ve giydiği kıyafeti taşıdığını düşünüyorum.”

EGE
“ERKEKLER sosyal yaşamlarına göre kadın tipini belirleyebiliyor. Ben atletik yapılı kadınları tercih ederim. Gül Gölge, dekolte kıyafeti çok iyi taşıyor, yurtdışından ise Monica Belucci buna iyi bir örnek.”


TARKAN SAHNEDE SOYUNDU....TARKAN'IN ÇIPLAK HALLERİ Bİ TIK ÖTEDE... [ 11.08.2006]
Bilge''nin ailesinin de izlediği konser sonrası, hayranlarına önce havlusunu, sonra bilekliğini ve kolyesini fırlattı...Yetmedi tişörtünü çıkarıp attı.

Harbiye Açıkhava''daki 3 gecelik Tarkan şov, muhteşem görüntülerle son buldu. Son gün Sevgilisi Bilge Öztürk''ün annesi Gülten, babası Ahmet ve kardeşleri Belda ile Berna da konser alanındaydı. Aile, müstakbel damatlarını konser boyunca dikkatlice izleyip, her şarkısına eşlik etti.

Hayranlarını bırakmadı
Sevenleri Tarkan''ı dinlemeye doyamadı. 2 kez geri dönüp, yeniden şarkı okudu. Çıkışta da sevgi seli gösterileri bitmedi. Bol bol imza dağıtıp, havlusunu, kolyesini, bilekliğini hayranlarına atan Tarkan, sonunda tişörtünü de çıkardı. Megastar evine yarı çıplak döndü.


YENİ AŞKI FİYATINI YÜKSELTTİ... [ 20.07.2006]
Yaşadığı aşk öncesi sahneye çıkmak için 65 bin YTL alan Hülya Avşar''ın adının Güven''le birlikte anılmasıyla fiyat tarifesi de değişti. Avşar artık konser başına 100 bin YTL ücret talep ediyor.

Kaya için yorum yok

Eski eşinin Ali Güven''le ilişki yaşamasına sert tepki gösteren Çilingiroğlu, "Hülya bu adamla aynı çatı altında oturursa o zaman Zehra''yı alırım. Böyle bir adamla kızımı aynı evde görmek istemem. O adamın yanında bile görmek istemem. Zehra''yı alırım, benimle aynı evde yaşar. Hülya 15 yıl önceki Hülya Avşar''a dönüyor" demişti. Bu sözlerle ikili arasındaki köprüler atıldı. Ayvalık''ta tatile çekilen Hülya Avşar ise Çilingiroğlu''nun kendisi hakkındaki sert açıklamaları için, "Bu konuyla ilgili asla konuşmayacağım. Kaya''ya cevap vermek istemiyorum" dedi.

AŞK, SADAKAT ve SEKS... [ 26.06.2006]
"Aşk, sadakat ve seks"


Emre Altuğ, hayalindeki sevgiliyi anlattı ve "Yeni sevgilimden sadakat, huzur aşk ve seks istiyorum" dedi.

İki yıl aşk yaşadığı Çağla Şıkel''den beşinci kez bir küsüp bir barışan Emre Altuğ, birlikte olacağı bayanda neler aradığını belirtirken, "Benim sevgilim 4X4 özelliğinde olmalı" dedi. Altuğ bu dört özelliği ise şöyle sıraladı. "Sadakat, huzur, aşk ve seks"

ÇIPLAK SAHNELERİ SEVGİLİM İSTEDİ DİYEN ÜNLÜ KİM.... [ 19.06.2006]
Hollywood yıldızı Jennifer Aniston, ''The Break-Up'' filmindeki çıplak sahneler hakkında konuştu. Sevgilisi Vincent Vaughn ile kamera karşısına geçen Aniston, "Filmdeki bu sahneleri Vinci istedi. Ben de karşı çıkmadım. Aslında, ilk kez böyle açık sahnelerde yer aldım" dedi. Brad Pitt''le boşandıktan sonra zor günler yaşayan Aniston, "Sevilmek, mutlu olmak istiyorum" diye konuşmuştu
SEKS YAŞAMINDA NELERDEN NEFRET EDERİZ? [ 19.06.2006]
Lazmagazin ekibimiz kadınların ve erkeklerin karşı cinste nelerden nefret ettiklerini araştırdı. Araştırmaya toplam 3 bin kişi katıldı. İşte ayrı ayrı sonuçlar:

Kadınlar erkeklerde nelerden nefret ediyor:

1) Ter kokması ve yıkanmaması.
2) Yanındayken gaz çıkarması.
3) Hızlı seks yapması ve partnerini değil, kendisini düşünmesi.
4) Hemen uykuya dalması.
5) Seks yaparken çorap giymesi.
6) Çok ses yapması, geğirmesi.
7) Kirli iç çamaşırı kullanması.
8) Bira, baharat, kebap kokması.
9) Seks sırasında TV izlemesi.
10) Seks yaparken gözlüklerini çıkarmayı reddetmesi.

Erkekler kadınlarda nelerden nefret ediyor:

1) Aşırı derecede kıllı olması.
2) Seks yaptıktan sonra ayak ve el tırnaklarını törpülemesi.
3) Yatakta yatarken telefonla konuşması veya kitap okuması.
4) Seks sırasında dır dır etmesi.
5) Tırnaklarını vücuduna geçirmesi, tırmalamayı bırakmaması.
6) Kısa bacaklı olması.
7) Yatak odasında evcil hayvan.
8) Yatak odasında sevimli oyuncaklar bulundurması. (ayı, bebek, vs.)
9) Sigara, alkol ve sarmısak kokusu.
10) Seks sırasında tavsiyede bulunması.

ÜÇLÜ SEKS İÇİN SİTE AÇTI! [ 19.06.2006]
İngiltere''de yaşayan 30 yaşındaki Randy Richard Green adlı adam, kız arkadaşını kendisi ve başka bir kadınla aynı anda sevişmeye ikna etmek için internette site açtı.

The Sun gazetesinin haberine göre Green, bir süre önce 21 yaşındaki sevgilisi Katie Greenwodd''a ''üçlü seks'' yapmak istediğini söyledi. Greenwood da Green''e, eğer internette açtığı siteyi 5 milyon kişi ziyaret ederse, teklifi memnuniyetle kabul edeceğini söyledi. Green şimdi, ''pleasemakethiswork.com'' adlı internet sitesi aracılığıyla dünyanın dört bir yanından insanları kendisine yardımcı olmaya çağırıyor. Sitenin açıldığı ilk birkaç günde aldığı hit sayısı ise 250 bin kişi.

FLAŞ. FLAŞ. FLAŞ...SOSYETEDE TACİZ VAR!!! İŞTE SOSYETE TACİZCİSİ [ 07.06.2006]

Seksi şarkıcı ünlü bir türkücünün ilgisinden rahatsız olduğunu ekran karşısında söylemiş, ''Beni bir daha rahatsız etme'' demişti. Lerzan, türkücü hakkında ipucu verdi.

Sunduğu sabah programında kendisini bir türkücünün taciz ettiğini dile getiren Lerzan Mutlu, bu türkücünün isminin baş harfini söyledi. Seksi şarkıcı ünlü bir türkücünün ilgisinden rahatsız olduğunu ekran karşısında söylemiş, ''Beni bir daha rahatsız etme'' demişti.

Herkes merakta
Bunun ardından, tacizci türkücünün kimliği ısrarla sorulsa da Mutlu, açıklamadı. Bu ismi yakın çevresinden bile saklayan Mutlu''nun türkücünün isminin baş harfinin ''M'' olduğunu söylediği öğrenildi. Şimdi gözler ismi ''M'' harfiyle başlayan sanatçıların üzerine çevrildi.

ÇIPLAK POZ VEREN SEKSİ GÜZEL POLİTAYA ATILDI!!! "ARTIK HERŞEY SERBEST OLCAK " DEDİ . [ 07.06.2006]
Rusların Paris''i Putin''e karşı

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin''in arkadaşı eski Vali Aantoly Sobchak''ın kızı Ksenia Sobchak, politikaya atılıyor.

Erkek dergilerine verdiği yarı çıplak pozlar ve sürekli katıldığı çılgın partiler nedeniyle ''Rusya''nın Paris Hilton''u olarak anılan 24 yaşındaki Sobchak''ın kuracağı gençlik hareketinin adı ''Her Şey Serbest'' olacak. Politikacılar,''Bırakın kızı oynasın!'' diyor.

KLİP ÇEKERKEN GÖGÜSLERİ DIŞARI FIRLADI!!! KİM Mİ ? [ 29.05.2006]
Seksi güzel Paris Hilton, onca eleştiriye rağmen müzik dünyasına adım atmaya kararlı. Henüz piyasaya sürmese de bir kaset yapan Paris, ilk klibini de çekti. Seksi bir mayo içinde kameralar karşısına geçen Paris, bir ara göğüslerinin dışarı fırlamasına engel olamadı. Bu bir iş kazasaydı. Ancak Paris''i yakından tanıyanlar, ''reklam'' yorumu da yaptı...

SÜTUN GİBİ BACAKLAR... [ 16.02.2006]
Çağla Şikel ile Deniz Akkaya arasındaki bacak tartışması devam ediyor. En son aldığımız habere göre ikili arasındaki bacak tartışması SGB (Sütun gibi bacaklar) adlı yarışma ile ekranlara gelecekmiş. Ne diyelim hayırlı olsun vatana millete...
YEMEKTE SALÇA , PETEK'TE KALÇA.... [ 09.02.2006]
Güzel Şarkıcı Petek Dinçöz''ün , son günlerde Hülya Avşar ile yaptığı popo kavgası son sürat devam ediyor. Lafını esirgemeyip diline de hakim olamayan Petek şimdilerde Gülben Ergen''e de yollama yapıyormuş.

Bu söz düellosu ile yeni kasetinin tanıtımını da yapan seksi ve güzel sanatçı bakalım yeni günlerde kimlere neler diyecek...

YAZIK OLDU GÖĞÜSLERE.... [ 02.02.2006]
Nadide Sultan boşandığı eşi Murat Sakaryalı uğruna yaptığı fedakarlıkları anlattı. Büyük göğüslerini eşi uğruna küçülttüğünü söyleyen Nadide, “ Artık boşandık tazminat olarak göğüslerimin ameliyat masraflarını, artı yaşadığım manevi tazminatı almaktan geri kalmadım. Onun donuna kadar alacam. Nasılmış benden boşanmak “ diyerek eski kocasına mesajını iletti. Ne diyelim Murat Bey Allah yardımcınız olsun.
EBRU ŞALLI BİR MANKENİN KAZANCININ AYLIK BAKIM MASRAFINI KARŞILAMADIĞINI İDDİA ETTİ!.. [ 30.11.2005]
Ebru şallı evinin kapılarını bize açtı biz de sohbet ettik. Ebru bize bir aylık harcamalarının (4 milyarlık makyaj takımının, 2 milyarlık parfümünün, senelik 100 milyarlık kuaför masrafının) fişlerini gösterdi. Asgari ücret aldığını söyleyip yetiştiremediğinden dert yandı.
“BAYAN LO LO” TUĞBA ÖZERK SEVGİLİSİ MURAT AŞIK’TAN AYRILDIĞINI AÇIKLADI!.. [ 30.11.2005]
Pop müziğin yeni prenseslerinden Tuğba Özberk bu ani ayrılığın sebebini çok kısa ve net olarak açıkladı “ Bana lo lo yaptı ayrıldım! ” dedi. Bizde cevabımızı aldık oturduk.

Sayfalar : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]


Duydugunuz fiskosları
lazmagazin@lazland.com
adresine yazın, haberini yapalım.

 


Bu haberler Acar Muhabir Acur tarafından ehemmiyet ve ciddiyetle sallanmaktadır.

Gelişmelerle hergün sizlerle olacağız.