Ana Sayfaya Git

Sipariş Asistan

Sucumatik Programı

Teknik Servis Programı

Süpermarket Telefonla Sipariş Programı

Radyo Dinleme Programı

Ücretsiz radyo İstek Paneli

Laz Magazin

DÜNYACA ÜNLÜ TOP MODEL ADRIANA KAREMBEU İSTANBUL’DA!... [ 30.11.2005]
Antalyada tatile gelen Adriana Karembeu İstanbulu çok beğendiğini, özellikle türk erkeklerinin ilgisine çok şaşırdığını itiraf etti. Laleli’de ki turist sayısından çok etkilendiğini, memleketi Rusya’da ki kadınların istanbulu neden bu kadar sevdiğini merak ettiğini söyledi.
DAYAK İDDİASINDA SON GELİŞMLER!! [ 23.11.2005]

Sevgilisinden hergün dayak yediğini iddia eden Deniz akkaya, açıklamalarına yenilerini ekledi. Sevgilisi Murat Yaslan’nın Deniz Akkaya’ya sırf keyfi için kafasına tv kumandasıyla vurduğunu, canı sıkıldıkça burun kıllarını cımbızla çektiğini ve en kötüsü tırnaklarına çekiçle vurarak ojelerine zarar verdiğini söyleyerek göz yaşları içinde basın toplantısını tamamladı.

AYŞE HATUN ÖNALDAN YENİ BESTE!! [ 23.11.2005]
Geçen yaz piyasayı altüst eden “ kırıcanmı belümü” adlı muazzam güftenin sahibesi Ayşe Hatun, Bu kış sezonunda da içimizi ısıtacak bir şarkı ile top10 listelerine geri dönüyor.
Yeni şarkısı “ marketten sakız aldım “ ın klibini, Türkiye’nin en büyük süper marketlerinden birinde 50 bin dolarlık bütçe ile kliplendirecek. Bu sır gibi saklananan şarkının sözlerini ilkkez lazmagazin farkıyla okuyabilirsiniz:

Işte 2006’ya damgasını vuracak şarkının sözleri

Akşam bira içince sabah ağzım kokuyor,
seni her andığımda gözlerim doluyor.

Sabah sabah yanında ağzım kokmasın diye
Kıydım paraya marketten sakız aldım.
Seni ilelebet benimsin sandım
Evvelim sen oldun, ahirim sensin.

SEDA SAYAN SEVGİLİSİ NİHAT DOĞAN İLE İMAM NİKAHI YAPTI. [ 23.11.2005]

Ünlü şarkıcı Seda sayan, gene bir o kadar ünlü Nihat Doğan ile gizlice nikah masasına oturdu. Fakat bu seferki nikah masası bildiğimiz türden değildi. Bursa ulu cami’de kıyılan nikahta imamın Nihat Doğan hayranı çıkması ortalığı karıştırdı. İmamın Nihat Doğandan istek üzerine istek yapması sonucunda iyice gerilen ortamı diyanet işleri bakanlığından gelen faks bir nebze yumuşattı.

Sayfalar : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]


Duydugunuz fiskosları
lazmagazin@lazland.com
adresine yazın, haberini yapalım.

 


Bu haberler Acar Muhabir Acur tarafından ehemmiyet ve ciddiyetle sallanmaktadır.

Gelişmelerle hergün sizlerle olacağız.